Рекомендуем
Интересное в сети
SOS БАНДА! Організатори погромів у Києві, Білоцерківець і Кліпа, мають громадянство РФ
11.01.2017

Хто стоїть за ринковими погромами в Києві? Ціна «тітушкі» і фірми бойовиків, занурення у 90-і… Кличко, Кліпа, Білоцерківець і Ко — вимагання, рейдерство чи розправа? У Києві в активній стадії ведеться тотальна зачистка малого і середнього бізнесу. Погроми, відкриті нічні розбої із застосуванням важкої будівельної техніки, ринок м. Оболонь, Харківський, КПІ. Підпали (ринок на Лісовому). Побиття активістів, нехтування будь-яких законів і моральних принципів при мовчазній згоді влади

Так, що ж в відбувається?
Людей з прізвищами: Білоцерківець, Кліпа, Кличко підприємці називають винуватцями своїх бід, та й просто бандитами … Іван Кліпа — це младой директор КП «Київблагоустрій», а Дмитро Білоцерківець — нардеп- «ударовец» і радник Кличка, який раніше був директором департаменту КМДА з благоустрію. Обидва «супер-фахівця» прибули до Києва восени 2014 з окупованого Севастополя. І, як запевняють постраждалі від цих діячів підприємці, обидва мають російські паспорти.

tit6

Вопиющий разгром рынка боевиками в Киеве: 15 миллионов убытка, 100 СПД на грани разорения, бездействие власти – подробности

Бізнес-партнери Кліпа і Білоцерківець пишаються тим, що за 2 роки знищили 8 тисяч кіосків! Хоча є конкретні статті КК, які дають кваліфікацію таких дій. Знищення майна — лише одна з порушених нахабними хлопцями статей.

tit7

Експерт громадської організації «Громекс» Олена Доброріз нагадує цим «Незнайкам», що навіть якщо МАФ абсолютно законний, власнику потрібно спочатку запропонувати прибрати свій об’єкт і, якщо він не погодиться, починати примусовий демонтаж. Але і в такому випадку — нічого не ламати і не красти! «Те, що відбувається — це руйнування приватної власності, а однією з умов проведення демонтажу, є збереження цілісності об’єктів. Ця умова тендеру, яке повинні дотримуватися всі підрядники, найняті КП «Київблагоустрій», — коментує Доброріз.

Гарячим севастопольцям — Кліпі і Білоцерківцю, мабуть, ніхто не пояснив, що брати чуже недобре, і знищувати — це поза законом (навіть якщо господар — недружній мережевик).

Ось, що розповів один із власників 15 соток на Оболоні, чию капітальну будівлю знесли браві хлопці: «Вони приїжджали до мене в 2015 році, виписали припис, я найняв охоронну фірму, потім подав до суду (оскаржив внесення в списки на демонтаж). У мене будова введено в експлуатацію, я є в державному земельному реєстрі, і тому, звичайно, виграв 2 суду. Але вони з цим не стали вважатися і просто приїхали, і по беззаконню знесли мене разом з майном моїх орендарів.

Поліція під КМДА побила підприємців МАФів, а Білоцерківець вважає, що весь бізнес працює нелегально

Перед тим вийшов на мене один з цих негідників, запропонував 50 тис. Доларів за моє майно вартістю мільйон. Я вважаю, що створено бандформування, очолюване Білоцерковцем, який громить кого хоче. Але у мене вже є оцінка заподіяної шкоди на суму в 37 млн. гривень, які, сподіваюся, будуть стягнуті».

Разом з тим на офіційному сайті КП «Благоустрій» говориться, що нічний розбій з бульдозерами і знесення цілого ринку в районі ст. метро Оболонь цілком законне рішення.

КП «Київблагоустрій»: демонтаж на Оболоні є законним

Нічний демонтаж незаконних тимчасових споруд на площі Дружби Народів, 4-6 здійснено на законних підставах.

Олександр Мельник бачить дві мети у цього свавілля: «1. Йде активний пошук землі під нові великі будівництва і в цьому випадку мерія виконує замовлення великого бізнесу. 2. Інтерес у чиновників, які самі мають МАФи і, прибираючи конкурентів, займають більш цікаві місця ».

Багато підприємців в якості мотиву влади називають рекет. У 90-е один з уже покійних королів мафії на прізвисько Вася Біта лупив битою по прилавках дрібних торговців, вимагаючи дань. Київські чиновники придумали схему трохи хитріше і орудують тракторами, вони вміють красивими словами описати нібито користь від свавілля, але суть у них та ж.

Підприємці, які згодні платити всі побори, стоять на червоних лініях, і знесення їм не загрожує. Про це говорить Ольга Коцько, у якій були МАФи на Дегтярівській. Зносять, за словами Ольги, тих, хто відмовляється задовольняти зростаючі апетити хабарників.

Ольга запевняє, що захистити бізнес за допомогою хабарів їй радив сам Кліпа. «За спокійну роботу Кліпа просив 20 тис. грн. в місяць. Заносиш — і тебе ніхто не чіпає. Так його і прозвали у нас — Ванька-двадцятка. Потім ставки росли. Говорили, що від власників МАФів на КПІ, які недавно знесли, він вимагав $ 50 тис., — розповіла Ольга.

Сергій Єременок впевнений, що мерія перешкоджає законному ведення бізнесу, щоб спекулювати землями громади. «Саме переділ. Оскількі Влад не озвучує варіанти компромісу. Спочатку зніщіті, а там будемо вірішуваті. Спочатку підкорюйся, а потім оскаржуй », — обурюється підприємець.

«Їх мета — повне знищення малого і середнього бізнесу під «рошени», — поділився думкою Олександр Огородніков (чий МАФ знищили на КПІ).

Одіозний радник мера Києва Білоцерківець як «альтернативи» пропонує торгуватися за місце зі стартовою ціною 200 000 грн., Що дико для тих, хто ледве тримається на плаву. Білоцерківець ввів нові поняття: аукціон і пайову участь, і запевняє, що демонтує тільки ті ларьки, які не мають договору оренди землі та пайової участі (мовляв, тільки виконання цих 2-х умов може підтверджувати законність МАФів).

Списки підлягають знесенню об’єктів — елемент їм же затіяного свавілля — опубліковані на сайті департаменту міського благоустрою blagoustriy.kiev.ua.

Підприємці на це відповідають, що задуманий Білоцерковцем пайовий внесок — афера. Тим, хто пішов на цю умову, пайову участь не дає ніяких гарантій, а «пайові» гроші йдуть на незрозумілі спец рахунки, і куди конкретно витрачаються — загадка.

У Києві масштабна пожежа на Даринку локалізована, 2 тис кв. метрів згоріло, ймовірність підпалу висока

Втім, з огляду на, що протягом 2015-2016 року мама депутата Жанна Білоцерківець придбала нерухомість в Києві вартістю понад 40 мільйонів гривень (в тому числі і садибу на Печерських пагорбах по сусідству з Президентом.

«Мережевики вигідні тільки чиновникам, тому що несуть їм гроші. А дрібні підприємці навпаки хочуть, щоб були прозорі правила, і щоб можна було піти і орендувати у міста, а не у сетевика. Але чиновники створюють такі каламутні правила, щоб в цьому сегменті працювали тільки свої. І, до речі, кожен великий мережевик працює під кимось із чиновників: просто так великими не стають », — пояснює Олександр Мельник.

Як Кличківська братва наживається на знесеннях?
Окрема тема — то, як кличківська братва наживається на знесеннях. За словами Директора Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука, середня вартість демонтажу одного МАФу 7 тисяч гривень. Однак, розслідування «Бюро Громекс» показало, що в непрозорих тендерах на право розпиляти бюджетні гроші змагаються фіктивні фірми, що належать одним і тим же друзям «упорядників».

А улюблений підрядник Кліпи та Білоцерківця ТОВ «Україна Бізнес Груп» змітає з лиця землі ларьки за 16 тис. грн. (Мінімум). «Цю цифру я отримала, розділивши суму отриманих з бюджету грошей на кількість знесених цим підрядником МАФів», — каже Олена Доброріз. «Облік послуг ведеться в людиногодина, проконтролювати неможливо. Якщо брати період, який перевіряла Держфінінспекція, то вартість знесення одного МАФу досягала 45 тис. грн. (!) ».

ТОВ «Україна Бізнес Груп», освоїла вже мільйони з бюджету, має статутний капітал у сто гривень і зареєстрована в багатоквартирному житловому будинку, де виявити єдиного співробітника компанії не вдалося … Іншими словами, свавілля, яким займаються комунальники, ще й влітає в ого-го яку копієчку з кишені киян: за 2016 рік цифри немає, але вона значно більше витрат 2015 року, коли міська влада витратила на зачистку міста від МАФів 14 млн. грн.

tit14

Кримінальна тінь Кличко — Артур Палатний та список беззаконня
Підприємці помітили зв’язок між усіма зносом, включаючи і ті, в яких мерія нібито не при справах. Тітушкі, якщо не одні і ті ж, то координують дії між собою і з «благоустрою».

Дійшло до того, що деякі підрозділи бойовиків отримали з рук чиновників посвідчення «власної охорони офіційного субпідрядника КП Київблагоустрій» (за визначенням Івана Кліпи).

Бойовики в зеленій уніформі (зі спецзасобами) брали участь і в інших резонансних зіткненнях з громадянами — били жителів, які захищали від забудовника озеро на Позняках. І просто на вулицях відбирали і вивозили в невідомому напрямку мобільні кав’ярні (втім, іноді і повертали, але за викуп).

Важко уявити, що весь цей відвертий розгул криміналу — примха якихось кримських хлопчишів (хоча, за словами Євгена Червоненка, нардеп Білоцерківець — людина Юри Єнакіївського, який в Криму збирав для нього гроші, як бригадир). Постраждалі підприємці називають Кліпа і Білоцерківця ширмою, такими собі простаками, які взялися виконувати найбруднішу роботу.

«Перевертні» Айдара взялися за погроми бізнесу на харківському? — Divide et impera

Хто справжній організатор свавілля і господар тітушек?
Справжнім організатором свавілля і хто е господарем тітушек, за даними джерел, є навіть не Кличко, а його найближчий друг і соратник — народний депутат Артур Палатний. Він же, за словами інсайдерів, справив зачистку Майдану Незалежності в серпні 2014 року.

Варто нагадати, що розбирання барикад тоді стала можлива завдяки брехливості Віталія Кличка. Цей самозваний лідер євромайдан на початку серпня стверджував, що мова йде не про зачистку, а про звільнення проїжджої частини. Натомість за звільнення обіцяв зберегти поруч туалети і навіть провести туди воду, але 15 серпня тітушкі хвацько знищили і сцену, і «ялинку», яка нагадувала про нереалізовані цілях Майдану.

Саме тоді були обкатані методи, які сьогодні успішно знищують малий бізнес: півсотні тітушек (деякі в масках і спортивних костюмах) знесли сцену, а потім намет «Спільно ТВ», вкрали речі журналістів і майданівців. Агресивні тітушкани називали себе «киянами», і іржали, скидаючи українські прапори.

Всякий недавно «відкинувшись» укладений на Київщині знає, що найвірніша робота в столиці сьогодні — це робота тітушкі-бойовиком. Щоб придушити народне обурення, таких хлопців наймають, щоб полякати чи заподіяти легкі тілесні ушкодження (в грудні, нагадаємо, хлопці сильно вийшли за рамки даного переліку «послуг»).
Скільки коштує тітушка і перелік фірм бойовиків

Залучити 200 бойовиків для вирішення тих чи інших проблем сьогодні в столиці коштує від 100 до 200 тисяч гривень. У складних випадках треба заплатити сто доларів за одного ТІТУШКИ, тоді як безпосередньо боєць отримує 400 — 800 грн. за день «роботи».
Ось неповний перелік тітушечних фірм, пов’язаних з «Київблагоустрій», і підрядників (підряди на погроми, розбої та хуліганство — добре звучить?).

tit9

Які не мають ні людей в штаті, ні техніки, але наймають бойовиків:
— ГО «Майдан»,
— ГО «Лівий берег БТО»,
— ТОВ «Арктика-адвертайзинг»,
— ТОВ «Україна Бізнес груп»,
— ТОВ «Козак».

Так звана ГО «Майдан» — подоба ОЗУ, яке виконувало замовлення «упорядкували» на КПІ, і ці ж бойовики били киян на озері Качин.

tit12

Битва під КПІ. Підприємців захистили добробати. Є постраждалі, викрили тітушок і поліцейських

Постраждалі на будівельному ринку в м-ні Харківський звинувачують в заподіянні тілесних ушкоджень ТОВ «Козак» і одного чоловіка на прізвисько Лісовик, який керує подобою ОЗУ під назвою «Лівий берег» і «Варта — 1″. «Пси цього шакала з впевнено частою періодичністю, за три копійки, знищують малий бізнес, не добираючи методи — для них немає моральних принципів, вони б’ють жінок і людей похилого віку, всіх тих, хто стоїть у них на дорозі!», — Йдеться в повідомленні, яке підприємці поширили в минулому році.

Підприємниця Тетяна Гирдимова поділилася враженнями про діяльність ТОВ «Україна Бізнес Груп» (Тетяна вважає, що це були співробітники «Україна Бізнес Груп», проте, нагадаємо: компанія має в штаті лише директора, у неї нуль основних засобів — це просто фірма-прокладка, яка дозволяє чиновникам красти, наймає тітушек і орендує техніку).

Сьогоднішня зачистка МАФів найбільше нагадує усунення потенційно небезпечного типу самостійних громадян, здатних критично мислити і проявляти активність. Так само, як раніше влада вбачала загрозу в добровольцях (і утилізувала найбільш небезпечних), так тепер послідовно гасить цивільних, хто зіграв свою роль в Революції гідності, ставши її рушійною силою.

Мочять тих, хто повірив, що в нашій країні можливо створити громадянське суспільство, почав формувати його основу, і потенційно здатний вийти на черговий Майдан. МАФи вбиваєте без Кличко і Палатний — Система завдає превентивного удару по людях, які здатні її знищити …